Güvenlik sensör teknolojisinin geldiği son nokta olan güvenlik lazer alan tarayıcıları, kullanıcıları ile ilk buluştuğu günden itibaren Leuze electronic’in bildiği bir konudur. RSL 400 serisi onlarca yılın deneyimini bir araya getirerek mükemmel performans ve rakipsiz kullanılabilirlik sunuyor. Bu derece kabiliyetli bir sensör teknolojisinin uygulaması hiç bu kadar kolay olmamıştı! Tüm cihazlar sahip oldukları yüksek çözünürlük ve yüksek tarama oranı sayesinde toza karşı mükemmel performans ve sorunsuz çalışma olanağı sunar. Entegre su terazisi, geniş ve açık metin ekranı; bağlantı ünitesinin montajında kolay hizalamaya imkan verir. Ethernet arayüzü sayesinde cihazların tam ağ bağlantısı bulunur. Ayrıca tüm cihazlarda Bluetooth ile kablosuz konfigürasyon da standarttır. Tarayıcının kendisi de standart araçlar kullanılarak istenilen her zaman sökülebilir ve hizalama, ayarlama ya da uzun süreli konfigürasyon gerektirmeden diğer RSL 400 cihazlarına takılabilir Bu sayede bakım ve onarım konusunda önemli bir avantaj sağlar.

Tüm RSL 400 serisi 8,25 m’ye kadar koruma mesafesi bulunan 16 versiyondan oluşmaktadır. Güvenlik lazer alan tarayıcıları standart olarak Bluetooth ve Ethernet TCP/IPüzerinden kolaylıkla konfigüre edilebilir.

Çok sayıda olası alan çiftine (100) rağmen, uygulama odaklı tek adımdan oluşan yapılandırma imkanı ile bağımsız konfigürasyonlar oluşturmak her zamankinden daha kolay. 270° geniş tarama açısı özel avantaj sağlar. Örneğin; ön ve yan koruma için köşelere ve kenarlara yerleştirildiğinde, uygulamaya bağlı olarak ikinci bir lazer alan tarayıcıya gerek kalmaz. Tamamen bağımsız iki koruma fonksiyonu, iki güvenlik devre çıkışı çifti ve dokuz ilave parametrelendirilebilir devre çıkışı sayesinde RSL 430 tek cihazla aynı anda iki koruma görevi gerçekleştirme imkanı sunar.

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

Önceki İçerikYenilikçi Mesafe Sensörleri | ODS 110 / HT 110
Sonraki İçerikSusturma Yeniden İcat Edildi
50 yılı aşkın tecrübesiyle Leuze electronic, endüstriyel otomasyonda yenilikçi ve verimli sensör çözümleri ile uzman hale gelmiştir. İntralojistik ve ambalajlama sanayi, takım tezgahları, otomotiv endüstrisi ve laboratuvar otomasyonu fokus endüstrileri arasında yer almaktadır. Ürün yelpazesi arasında anahtarlı ve ölçüm sensörleri, tanımlama sistemleri, görüntü işlemeye ve veri aktarmaya yönelik çözümlerin yanı sıra, ayrıca iş güvenliği için bileşenler ve sistemler yer almaktadır.

CEVAP VER

Yorumunuzu girin
İsminizi Girin